Felmark Autorent logo Animatsioon: mis on autorendi eelised

Oled siin : Felmark » Autorendi või väikebussi üldtingimused

Felmark Car Rental Illustratsioon: Autorendi või väikebussi üldtingimused

SOODUSPAKKUMISED! (soodusautode olemasolul)

Vali auto ja broneeri kohe!

AUTO JA VÄIKEBUSSI RENDI ÜLDTINGIMUSED

Dokumendid

Felmark Autorendist renditud sõidukit võib juhtida vähemalt 1 a. juhistaažiga ja vähemalt 21-24 a. vanune isik (olenevalt autoklassist). Vajalikeks dokumentideks on pass (ID kaart), juhiload (ei kehti ajutised, esmased juhiload ja Euroopa juhtimisõiguse kategooriatele mitte vastavad juhiload) ja krediitkaart tagatise broneeringuks omavastutuse määras. Lisaks mitte EU riikide juhiloale on vajalik esitada ka rahvusvaheline juhiluba "International driving license" (küsi selle vajadust enne saabumist).

Rendi hind

Rendi hind sisaldab käibemaksu 20%, kindlustusi, piiramatut kilometraaži Eestis (Lätis ja Leedus piiramatu kilometraaz koos piiriületuse tasudega, v.t. Lisateenused), 24 tundi info ja nõustamise teenust, pestud ja korras autot, vajadusel vahetusautot.“Special” pakkumised sisaldavad piiratud läbisõitu olenevalt pakkumisest (täpsem info broneerimisel).

Kindlustused

Rendi hinnad sisaldavad kõiki vajalikke Euroopa riikides kehtivaid kindlustusi ja omavastutust kuni 900 EUR avarii või kahju korral.

Auto kohaletoomine ja äraviimine

Auto toomine või äraviimine tööajal 09:00 - 18:00 Tallinna kesklinna piirkonnas 9,6 EUR kord, (18:01 - 08:59 lisatasu 29 EUR). Väljapoole Tallinna on kohaletoomise tasu 0,52 EUR/km; auto väljastus või tagastus kontorites Tatari 56 ja Tallinna Lennujaam tööajal tasuta.

Maksmine

Rendi eest tasutakse reeglina ettemaksuna. Maksta võib maksekaardiga (VISA, EuroCard, MasterCard, American Express), arvega või sularahas. Broneeringu korral on vajalik ettemaks 30% rendihinnast ja ülejäänud tasutakse rendiperioodi alguses. Tagatis on omavastutuse määras (tavaliselt 900 EUR) broneeringuna rentija krediitkaardilt

Kütus

Auto väljastatakse täis paagiga. Auto tagastamisel mitte täis paagiga on puuduoleva liitri hind 2,8 EUR. Teil on hea võimalus kasutada kütuse ette ostmise teenust, mis vabastab Teid tankimise sekeldustest auto tagastamisel. Kütuse maksumus arvestatakse soodushinnaga -10%!

  üles

Copyright© Felmark